İzmir’de polis göğsünden bıçaklandı: 4 şüpheli gözaltında

Olay, dün akşam saatlerinde Alsancak Semti Kordon Boyu’nda meydana geldi. İstanbul Emniyet Müdürlüğü Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü’nde vazifeli polis memuru, müsaadesini kullanmak için geldiği İzmir’de kıyıda çimlerde oturduğu esnada 4 bireyle şimdi belirlenemeyen sebepten ötürü tartışmaya başladı.

Sözlü tartışmanın büyümesi üzerine T.T. isimli kuşkulu, yanında bulunan bıçakla polis memuru C.A.’yı göğsünden bıçakladı. Polis memuru kanlar içerisinde yere yığılırken, etraftaki vatandaşların ihbarı üzerine adrese çok sayıda polis ve sıhhat grupları sevk edildi.

4 KUŞKULU GÖZALTINDA

Adrese intikal eden polis takımlarınca şüphelilerden T.T. ve yanında bulunan B.D., M.T. ve yabancı asıllı İ.A., yakalanarak gözaltına alınırken, sıhhat takımlarınca ambulansa alınan ve durumu ağır olan polis memuru C.A., Sıhhat Bilimleri Üniversitesi Tepecik Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırıldı. Tedavi altına alınan polis memurunun hayati tehlikesinin sürdüğü öğrenildi.

Öte yandan, çok sayıda hata kayıtlarının olduğu öğrenilen şüpheliler sözleri alınmak üzere karakola götürüldü. Olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği belirtildi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir